Dobrou SMS půjčku můžete mít hned a za dobrých podmínek

Požádat si půjčku je pro hodně lidí něco nepříjemného a je to i pochopitelné – zvláště když se u vyřizování musejí předkládat různé osobní doklady, potvrzení o příjmech a případně i jiné dokumenty. Je ale velký rozdíl mezi velkými bankovními úvěry a malými nebankovními půjčkami. Zatímco u velkých úvěrů se bez doložení příjmů, kontroly registrů a dalších formalit neobejdete, u tzv. SMS půjček je jejich sjednání otázkou několika minut strávených u počítače nebo notebooku. Navíc můžete velmi snadno získat i úvěr s nulovými úroky a bez poplatků. 

Výhodné půjčky můžete získat i během několika minut

Malé a krátkodobé půjčky ihned mají často velmi mírné podmínky a získat je může téměř každý. Samozřejmě je zde důležité slovo téměř – žádná společnost nepůjčuje lidem mladším 18 let, stejně tak jsou vždy požadovány alespoň základní osobní údaje. Na druhou stranu vzít si menší půjčku je dnes už velmi lehké a v krizové situaci určitě oceníte, když od okamžiku podání žádosti do momentu, kdy se peníze objeví na vašem účtu uběhne jen pár minut.

SMS půjčky se sjednávají přes internet, není nutné nikam jezdit

U rychlých SMS půjček je možnost vyřízení přes internet naprostou samozřejmostí, u většiny poskytovatelů ani jiná možnost není – někde se ještě dá půjčka vyřídit po telefonu, ale internetové sjednání už se stalo standardem. O půjčky po internetu si můžete žádat i u bank, jednodušší to mají jejich stávající klienti, kteří pak obvykle ani nemusejí na pobočku. Pro SMS půjčky je vyřízení přes internet typické, i přes slovo SMS v označení toho typu úvěrů se ale většina půjček spadajících do této kategorie přes textové zprávy vyřídit nedá, až na pár výjimek – patří mezi ně půjčka Via SMS, kterou máte navíc napoprvé zdarma a bez úroků.

Tipy na skutečně výhodné SMS půjčky:

Ninja půjčka – spolehlivé nebankovní úvěry od 500 do 4 500 Kč. Půjčka je maximálně na 30 dní a její výhodou je nejen rychlost, ale především vysoká schvalovatelnost – cca 91 % žadatelů má půjčku schválenou. Ninja půjčka je vhodná i pro tzv. rizikové klienty, získat ji mohou i důchodci, matky na mateřské, studenti nebo nezaměstnaní.

Tip na článek:  Jak nakupovat bez peněz? Řešením je Tesco půjčka

CreditAir – výhodná nebankovní půjčka, při první žádosti ji získáte bez poplatků a bez úroků. Velkým plusem je možnost splácení až 3 měsíce a to i pro nové klienty. Úvěrový rámec při první půjčce zdarma je 1 500 až 6 000 Kč, u ostatních klientů až 10 000 Kč.

Japonská půjčka – nejlevnější česká nebankovní půjčka, při první žádosti ji můžete mít zdarma (ale jen při uhrazení do 14 dnů), jinak je poplatek pouhých 33 Kč za každou půjčenou tisícikorunu. Provozovatelem Japonské půjčky je  úvěrová společnost Home Credit, známá nejen svými půjčkami, ale i splátkovým prodejem.

Co dělat, když nemáte peníze na splacení úvěru?

V případě SMS půjček je řešení jednoduché – požádejte si o prodloužení splatnosti. To většinou poskytovatelé těchto úvěrů bez problémů umožňují, stačí si jen o posunutí termínu splatnosti zažádat a uhradit příslušný poplatek. Po jeho zaplacení máte nebankovní půjčku prodlouženou a získáte tak čas navíc. Některé úvěrové společnosti navíc dovolují opakované prodlužování půjčky, takže i když delší dobu nemáte peníze na úplné splacení, můžete se takto vyhnout pokutě.

Srovnání půjček je optimální cestou, jak si najít tu nejvýhodnější

Ideálním způsobem, jak si tu pravou a skutečně dobrou SMS půjčku najít, je použít některý z internetových srovnávačů. Pokud jste o nich ještě neslyšeli, jedná se o nezávislé webové portály, které se věnují podrobnému porovnání úvěrových produktů a to výhradně od ověřených poskytovatelů. Součástí takových stránek jsou často i podrobné recenze, případě i celá řada dalších zajímavých článků. K největším českým srovnávacím půjčkovým portálům momentálně patří zejména CoolPůjčky.cz, oblíbené jsou také PůjčkyHned.cz nebo Vyhodnaky.cz.

blickpixel / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *