Vyřeší půjčka přes internet vaši finanční situaci?

Nakupujete přes internet? Hledáte si nejlepší ceny, nejlepší nabídky? A zkoušeli jste to už také s půjčkami? Půjčka přes internet je nejen, že možná, ona je také výhodná! A to hned z několika důvodů. A my si je nyní všechny důvody, proč byste o takovém úvěru měli uvažovat, povíme. A jako ukázka nám k tomu poslouží bezúčelový úvěr od nebankovní společnosti AsisTeam s.r.o.

Jaké jsou jeho parametry a jakým způsobem ho můžete uzavřít? Není to nic složitého, stačí, když přejdete na oficiální stránky společnosti AsisTeam s.r.o. a tam už snadno naleznete jednoduchý online formulář, který vás celým procesem provede. A to samozřejmě není vše, co na tomto přehledném webu najdete. Podívat se můžete na jednotlivé typy úvěrů, na reference od klientů, kteří již nějaký produkt ze širokého portfolia služeb AsisTeamu využívají a další užitečné informace. Zajímavosti můžete také zjistit na facebookovém profilu společnosti. Staňte se jejím fanouškem a budete mít vždy snadnou příležitost kontaktovat odborníky z AsisTeamu s.r.o.

A jak je tedy bezúčelová půjčka nastavena? Je zaštítěna zástavním právem k nemovitosti, úroková sazba je od 18% p. a. s dobou splatnosti až dva roky a půjčit si můžete až do výše 50% z hodnoty nemovitosti. Samozřejmostí je čerpání všech dalších výhod, které AsisTeam s.r.o. poskytuje svým klientům, tedy absence vstupních poplatků, nenahlížení do registrů či například oblíbená možnost předčasného splacení úvěru. Když tedy potřebujete vyplatit exekuci, pokrýt překlenovací období při refinancování bankou či podobně, je tento typ úvěru vhodnou volbou také pro vás. Kontaktujte nás prostřednictvím internetových stránek či facebookového profilu a domluvte se přímo s odborníky společnosti. Rozhodně nebudete nabídkou jejich služeb zklamáni.

Tip na článek:  Malá SMS půjčka
Mizianitka / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *