Provident půjčky stále oblíbenější

Jedna z největších společností, poskytující finanční půjčky u nás je bez pochyb Provident Financial. Vznikla ve Velké Británii už v roce 1880 a současně působí v několika zemích Evropy, včetně České republiky, kde vstoupila na trh v roce 1997.

Významná oceněné pro Provident půjčky

Společnost Provident je u nás známá tak nějak všeobecně. I když půjčku od ní nežádáte, stejně firmu znáte. Za vším je nejen dlouhá působnost, ale zejména pak několik reklamních kampaní, masově rozšířené. Až prý milion klientu věří Providentu, který sbírá ocenění i na soutěžích finančních produktů.

Půjčky od Providentu

Množství klientské základny spravuje hustá síť poboček, které jsou nejen ve všech krajských, ale i okresních městech a na dalších místech. Na každé pobočce působí několik obchodních zástupců, jež přímo jednají s klienty a poskytují dva základní typy půjček Provident.

Provident půjčky jsou v tomto ohledu poměrně jednoduchá na zpracování
PublicDomainPictures / Pixabay

Bezhotovostní půjčka od Providentu

Je určená těm, kteří peníze potřebují, ale ne do několika hodin. Zde společnost slibuje převod na klientský bankovní účet do třinácti dnů. Tato providentská půjčka se dá vyřídit i on-line, vyplněním krátké žádosti na internetu. Provident půjčky jsou v tomto ohledu poměrně jednoduchá na zpracování, jako klient uvádíte pouze základní údaje, nedokládáte příjem a v na on-line kalkulačce vidíte přesnou výši týdenních splátek spolu se započatým úrokem. Bezhotovostní půjčka Provident není nějak přemrštěná, a podobá se ve svém navýšení bankovní půjčce.

Tip na článek:  Rychlá půjčka - SMS půjčka

Hotovostní půjčka Provident

Klienti však více žádají o hotovostní půjčku Provident, kdy jsou jim požadované peníze dodány přímo v hotovosti a to nejpozději do dvou dnů, tedy osmačtyřiceti hodin od odeslání žádosti o půjčku. Žádat lze opět formou on-line na internetu, nebo pak i telefonicky, či Provident půjčku vyřídit osobně s obchodním zástupcem a na pobočce. Protože zde máte zaručeno dostat peníze brzy a přímo v hotovosti, je půjčka zatížena vysokým RPSN, což následně tvoří značné navýšení v rozdílu půjčených a vrácených peněz.

[quote]Platíte si však za to, že máte peníze ihned.[/quote]

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *