Nebankovní půjčky hned

Každý se občas ocitne v situaci, kdy potřebuje finance na nečekané výdaje, nebo chce překlenout období, kdy je daleko do výplaty. V takovém případě je žádoucí získat peníze v co nejkratším termínu. Pravděpodobně nejrychlejším způsobem, jak si obstarat nutnou hotovost jsou nebankovní půjčky.

Jak na nebankovní půjčku

Rychlost nebankovních půjček je zajištěna eliminací zbytečných byrokratických a schvalovacích procesů. Zpravidla potřebujete jen nejnutnější osobní doklady, v některých případech potvrzení o výši příjmu. Není ovšem nutné navštívit bankovní dům, kde dostanete lísteček s číslem, neprojdete protivným papírováním a nedostanete milion zbytečných otázek. Vše kolem nebankovní půjčky totiž vyřídíte z pohodlí domova a to přímo od počítače, notebooku, nebo dokonce jen s telefonem v ruce.

nebankovní půjčky ihned
geralt / Pixabay

Jak to tedy funguje? První krok k nebankovní půjčce je vyplnění online formuláře, kde zvolíte jak vysokou částku chcete, jakým způsobem si přejete vyplacení (hotově, na účet, poštovní poukázkou) a samozřejmě kontaktní údaje jako je email a telefon. A stačí počkat. Na uvedený telefon zavolá obchodní manažer, který s vámi domluví detaily a zároveň navrhne místo a čas schůzky.

Vzhledem k tomu, že nebankovní subjekty disponují širokou sítí obchodníků, může schůzka proběhnout i během několika málo hodin přímo u vás doma. Dokonce může požadovanou hotovost přinést rovnou s sebou. V takovém případě je cesta od vyplnění formuláře až po hotovost na ruce skutěčně otázkou jen několika hodin. Peníze na účet se potom dostanou zpravidla během několika dnů, nejdéle však do tří týdnů.

Tip na článek:  Půjčka Plzeň: 3 tipy na půjčku

Mohu ji získat?

Nebankovní subjekty se často neptají ani na vaši platební minulost. Zajímá je jen zda nemáte dluh konkrétně u nich, případně budou chtít potvrzení o výši příjmu (ani to ale ve spoustě případů není nutné). Většinou jsou půjčky poskytovány uživatelům mezi 18 a 70 lety, přičemž jediným kritériem, které je skoro všude stejné je nutnost být občanem ČR. Nebankovní společnosti se nebudou ptát na to, k čemu půjčku potřebujete. A navíc většina z nich poskytuje benefity, které známe z běžných bank. Můžete tak získat odložené splátky, zrušení celé půjčky do určitého termínu, nebo prodloužení, či zkrácení doby splácení.

Jak vidíte nebankovní půjčky jsou v porovnání s běžnými půjčkami velmi rychlé a efektivní, navíc nabízejí podobný komfort, jako půjčky poskytované běžnými bankami.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *