Nebankovní půjčka přes SMS

Nebankovní půjčka přes SMS jsou velmi dostupným úvěrem, který může získat skoro každý a velmi rychle. Tento typ půjčky se vyřizuje bez toho, abyste museli někam jít, není nutné ani dokladování příjmu a mnoho nebankovních společností ji poskytuje i bez procházení registrů, takže je velmi dostupná.

Pokud si chcete takový úvěr vyřídit, nemusíte nikam jít, s nikým se setkat a vše vyřídíte z pohodlí domova. Stačí, pokud máte počítač s připojením na internet pro úvodní registraci a pak už Vám stačí jen mobilní telefon a získáte peníze odesláním SMS.

Úvodem je tedy třeba najít poskytovatele takových úvěrů. Půjčka přes SMS, o které jsme psali zde, se stává stále více populárnějším úvěrovým produktem a proto i konkurence stoupá, z čehož pochopitelně mohou nejvíce těžit právě klienti.

Jak poznat poskytovatele férové nebankovní půjčka přes SMS

Poskytovatele SMS půjček najdete většinou na internetu, protože mají vlastní jsem webové stránky. Tam najdete i úvodní registrační formulář, který je třeba vyplnit. Je to kvůli tomu, aby poskytovatel věděl, komu peníze bude půjčovat a tedy musíte vyplnit své osobní údaje jako jsou jméno, příjmení, bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu, číslo účtu a kontakt. Velmi důležité je uvést Vaše číslo mobilního telefonu, protože o půjčky budete žádat právě prostřednictvím něj.

Po zaregistrování pak proběhne proces schválení Vaší osoby jako klienta nebankovních společností. Většina společností si klienty prověří jen základny, čili není nutné ani dokladovat příjem potvrzením od Vašeho zaměstnavatele či jiné předkládat jiné doklady. V podstatě Vám stačí jen vyplnit formulář údaji, které najdete ve Vašem občanském průkazu a jinými osobními údaji.

Po tom, co bude Vaše registrace schválena, můžete si začít půjčovat prostřednictvím zaslání SMS. Půjčka přes SMS se získá tak, že po zaregistrování Vám poskytovatel, čili nebankovní společnost, oznámí speciální telefonické číslo, kam máte zaslat SMS pro získání půjčky. Toto číslo funguje i opakovaně, takže si můžete půjčovat i delší období a více různých půjček. Na takové číslo musíte také odeslat SMS ve speciálním tvaru, který Vám stejně věřitel oznámí. Většinou se jedná o krátké hesla, které mají představovat žádost o určitou částku půjčky na určité období.

Tip na článek:  Rizikové půjčky od soukromých osob

Parametry u půjčky přes SMS

Co se týče parametrů, tento typ nebankovní půjčky je sice velmi pohodlně a rychle získatelný, ale za tyto výhody se platí ve formě vyššího úroku, nižšího úvěrového limitu a kratší splatnosti. Na úvod si umíte například půjčit jen 500 Kč na 14 dní. Když je ale splatíte, získáte již vyšší částku a delší splatnost a takto to funguje až do dosažení maximálních limitů. Většinou to bývá až 10000 Kč a půjčení si na 6 měsíců. Úroková sazba je od 20 do 25 % v závislosti na nabídky.

Peníze Vám pak přijdou už jen na Váš bankovní účet, který jste v žádosti zadali. Nebankovní půjčka přes SMS je dostupná i v mnoha případech, kdy Vám ostatní půjčky zamítnou. Vzhledem k výši úvěru, který získáváte, většina věřitelů ani neprohledává úvěrové nebo bankovní registry a tak můžete získat půjčku i tehdy, pokud již například někomu dlužíte a chcete právě tento úvěr splatit takovou půjčkou.

Dostupnost a rychlost takové půjčky je tedy opravdu dost vysoká, avšak jak jsme zmiňovali, připravte se na dost vysoký úrok a kratší splatnost. Jde o krátkodobý typ půjčky, který ale můžete využít jakkoliv, protože je to bezúčelové úvěr. Ať už potřebujete menší hotovost před výplatou, nebo máte nečekané výdaje menší výšky v domácnosti, tato půjčka je jedním z nejdostupnějších a nejrychlejších řešení nečekaných finančních problémů. Vzhledem k tomu, že poskytovatele nezajímá ani to, jak peníze utratíte je to i velmi univerzální řešení.

Nebankovní půjčka přes SMS
Broadmark / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *