Půjčka přes SMS

Půjčka přes SMS se stává v poslední době stále častějším způsobem, jak si můžete rychle pořídit půjčku. Má své výhody i nevýhody a tak si o ní povíme něco blíž. Mezi výhody určitě řadíme rychlost a jednoduchost jejího získání, když si ji můžete vybavit již 24 hodin a potřebujete k tomu jen mobilní telefon. Mezi nevýhody zase řadíme nízkou hodnotu půjčky, jakož i poměrně vysoké úroky a krátkou dobu splatnosti, která bývá jen několik dní.

Půjčit si můžete zasláním jedné smsky, pomocí které se zaregistrujete. Uvedete v ní kolik si chcete půjčit a jak dlouho chcete půjčku splácet. Pokud se registrujete poprvé, přijde vám kurýrem osobní číslo, které budete používat vždy při dalších půjčkách. Zasláním sms si požádáte o půjčku jejíž výše může být 350 eur. Některé firmy půjčují poprvé nejvýše sto eur, ale pokud jejich splatíte podle podmínek smlouvy, další půjčka může být vyšší.

Půjčka přes SMS funguje na věrnostním systému. Čím více úspěšně splacených půjček, tím je každá další výhodnější. Nejen tím, že může být vyšší, ale zejména proto, že má menší úroky. Ty takto poměrně výrazně klesají, ale přesto jsou stále dost vysoké. Jako příklad můžeme uvést, že pokud si půjčíte 7000 Kč s dobou splatnosti 15 dní, tak navíc zaplatíte 1000 Kč. Pokud jste ale stálým zákazníkem, je tato částka pouze 850 případně to může být pouze 700 Kč.

Doba splatnosti je někdy skutečně krátká, když je jen 15 dní. Pokud nevíte v tomto termínu splatit dluh, můžete si ji za poplatek prodloužit. Půjčky přes SMS poskytuje více poskytovatelů, jejichž seznam je dostupný i zde a mají i různé podmínky. Největší rozdíl je v době splatnosti. Najdou se i takové, kde je to až jeden měsíc. Proto doporučuji před požádáním o sms půjčku, prohlédnout si nabídky více poskytovatelů, které porovnáte a vyberete si tu, která nejvíce vyhovuje.

Tip na článek:  Rychlá půjčka přes SMS
Kdy vám pomohou půjčky přes SMS
Unsplash / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *