Rychlá půjčka přes SMS

Rychlá půjčka přes SMS patří v současnosti mezi nejoblíbenější produkty, které nabízejí nebankovní společnosti. Jsou totiž velmi rychlé, pohodlně se vyřizují a získat si takto můžete půjčku až do výše 1000 Kč na druhý den od podání žádosti. Nemusíte vůbec nikam chodit, když vám na její vybavení postačí váš mobilní telefon a číslo účtu, kde vám půjčku pošlou. Navíc nepředkládáte žádné potvrzení o výši příjmu nebo o vašem stálém zaměstnání.

Samotné vybavení má dvě verze. První, pokud si sms půjčku vyřizujete poprvé je trochu náročnější. Nejdříve odešlete sms zprávu kde uvedete své údaje a kolik si chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Následně vám bude odesláno vaše identifikační číslo, které budete vždy používat při žádání o novou půjčku. Následně pošlete další sms zprávu, již s tímto číslem a půjčka je vaše. Druhá verze je již jednodušší, když stačí na půjčku poslat SMS s číslem.

Na rychlou půjčku vám stačí i jedna SMS
PublicDomainPictures / Pixabay

Rychlá půjčka přes SMS – kolik vám půjčí?

Rychlá půjčka přes SMS může dosahovat až 10 000 Kč, ale napoprvé to je jen do sto eur. Poměrně vysoký je i úrok a doba splatnosti je nejvíce 15 dní. Funguje zde však princip věrnosti, při kterém platí, že čím máte více půjčených a úspěšně splacených půjček, tím je každá další pro zákazníka výhodnější. Týká se to ale nejen její výšky, ale i nižších úroků. Při půjčce v hodnotě 5000 Kč můžete jako stálý klient zaplatit na úrocích méně až o 350 Kč.

Tip na článek:  Půjčka přes SMS

Pokud jste zákazník, který si půjčil méně než tři krát, tak za úvěr 5 000 Kč na 15 dní zaplatíte poplatek 800 Kč. Pokud jste si však půjčili už více než sedm krát je tento poplatek jen 550 Kč. Takto si tedy může půjčit každý, koho rychlá půjčka přes SMS zaujala. Můžete být i ten, který hledá zaměstnání v Praze, vždyť jediné co si na klientovi poskytovatel ověřuje je to, zda nemá zápis v úvěrovém registru obyvatelstva. Čili zda nemá evidované nezaplacené půjčky v jiné firmě.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *