Půjčka SMS před výplatou

Pokud potřebujete peníze narychlo před výplatou, nebo jste v nákupním středisku a něco se vám líbí a chcete si to koupit, nemusíte pracně vyřizovat půjčku nebo peníze z banky. Půjčka SMS před výplatou je tu právě pro takové příležitosti, kdy nepotřebujete příliš velkou finanční hotovost, ale potřebujete ji rychle, okamžitě a její vybavení musí být pro vás co nejjednodušší. Tehdy postačí použít váš mobilní telefon, odeslat SMS a peníze jsou vaše.

Půjčka SMS před výplatou vyžaduje ještě dřív, než ji budete moci využít, krátký průzkum trhu z vaší strany. Znamená to, že si musíte nejprve sednout k počítači a vyhledat poskytovatelů takové formy financování.

Jedná se většinou o nebankovní společnosti, které poskytují i jiné produkty nebankovních a rychlých půjček. Pokud již jste klientem některé z nich, dostupnost půjčky se radikálně zvyšuje a čas na registraci nového klienta tedy odpadá. Pokud ale ještě klientem nejste, případně chcete využít služeb konkurence, musíte se nejprve zaregistrovat.

Půjčka SMS před výplatou online

Registrace probíhá pomocí online formuláře na webové stránce finanční společnosti poskytující SMS půjčku. Vyplnit takový formulář zabere pár minut a pak už jen čekáte na schválení registrace. Většinou netřeba vyplňovat příliš mnoho osobních údajů, vůbec netřeba hledat žádného ručitele ani ručit žádným majetkem a také nebankovní společnosti, které půjčku poskytují, nepotřebují vědět ani váš příjem. Pokud i potřebují, je to jen orientační číslo a nemusíte jej dokladovat. Taková půjčka tedy zcela spadá pod definici rychlé půjčky bez dokládání, což pro klienta přináší již poměrně dobře známé výhody. Posouzení registrace probíhá většinou do 24 nebo nanejvýš do 48 hodin, což šetří také čas.

V případě schválené registrace pak většinou stačí pomocí mobilního telefonu a přístupových údajů požádat kdykoliv o jakoukoli částku finanční hotovosti. Posouzení takové žádosti o konkrétní půjčku je pak záležitostí několika minut či hodin a peníze tak máte téměř okamžitě na účtu. SMS půjčky jsou poskytovány na menší částky začínající od 500 do 5000 Kč, ale to samozřejmě závisí na každé poskytující společnosti zvlášť.

Tip na článek:  SMS půjčka ihned vyřeší aktuální finanční problémy

Období poskytnutí peněz je také kratší, může to být od pár dní po několik týdnů. Jedná se zkrátka o poskytnutí menší částky peněz na kratší období, ale za velmi rychlých podmínek připsání na účet a vyřízení půjčky jako takové. Jsou i společnosti, které poskytují takové formy půjčky i ve vyšších částkách přesahujících 25 000 korun, ale většinou se jedná o opakované půjčky pro dlouhodobějších klienty.

A kdo může takovou formu úvěru dostat? Je určen pro všechny – od studentů, přes řádně zaměstnaných a živnostníky, maminky na mateřské dovolené nebo i důchodců. Pokud klient opakovaně využívá takovou formu půjčky, může mu společnost po určitém čase nabídnout výhodnější podmínky případně rychlejší zpracování půjčky, nebo zvýšit finanční objem či prodloužit časový limit poskytnutí půjčky přes SMS.

Účel půjčky poskytovatel financí nikdy nezkoumá. Můžete si za tuto půjčku koupit například nové oblečení, elektroniku, dát si nutně opravit auto, vyplatit akciový last minute zájezd, využít nějakou jinou cenovou akci na nákup zboží či služeb nebo jako alternativu ke koupi na splátky, kde je třeba dokladovat mnohem více věcí a čekací doba na schválení může být delší. Právě rychlost poskytnutí peněz a způsob jejich požádání jsou velkou výhodou této formy půjčky. Představa, že máte určitou železnou zásobu hotovosti a můžete si o ni požádat pohodlně přes vlastní mobil právě tehdy, když to budete nejvíce potřebovat, je velmi pozitivní pro každého klienta.

Na závěr je třeba dodat, že podobně jako při každém jiném konkrétním typu půjčky a úvěru, třeba si i zde porovnat všechny poskytovatele, najít ty nejlepší podmínky a úrokové sazby a půjčku využívat k účelu, pro který je určena – tedy pokud potřebujete ne velké částky, na krátké období a takříkajíc do pár minut, ať jste kdekoliv.

Půjčka SMS před výplatou
PublicDomainPictures / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *