Rychlá půjčka – SMS půjčka

Potřebujete peníze před výplatou? Ve schránce jste objevili šek na nečekanou platbu? Vyskytly se Vám nečekaně výdaje? Potřebujete peníze hned bez čekání, bez zbytečných papírování a čekáním na schvalovací proces? Řešením pro Vás je SMS půjčka.

Na trhu nabízí SMS půjčky více subjektů. SMS půjčka je dostupná, jednoduše se vyřizuje a je rychlá. Stačí být zaregistrován v nebankovní společnosti, která takový typ půjčky nabízí a zasláním SMS obdržíte peníze do několika minut, nejpozději však do 24 hodin peníze na účet.

Registraci je možné provést také zasláním SMS s požadovanými údaji jako jsou: jméno a příjmení, adresa trvalého pobytu, rodné číslo, číslo občanského průkazu a číslo účtu, na které chcete hotovost zaslat.

Rychlá půjčka je synonymem i pro SMS půjčku
kropekk_pl / Pixabay

SMS půjčka je výhodná, pokud potřebujete hotovost od 20 € do 350 € s krátkou dobou splacení, tedy do 15 dnů. Hotovost využitím SMS půjčky může získat každý od 18 -ti let, bez dokládání příjmu, bez ručitele, ať už zaměstnaní lidé nebo maminky na mateřské dovolené. Tyto typy půjček bývají označovány jako půjčky nebankovní.

Jak uhradíte poskytnuté finance?

Den před splatností obdržíte od společnosti SMS s informací o splatnosti a výše dlužné částky, kterou je třeba uhradit. Informaci obdržíte i na e – mail.

Tip na článek:  SMS půjčka od Providentu

Uhradit dlužnou částku můžete 3 způsoby, a to:

  •     Vkladem na účet společnosti
  •     bankovním převodem
  •     Vkladem do poštovní banky

Důležitým údajem, na který neopomenout je uvést variabilní symbol, aby společnost věděla Vaši platbu identifikovat. Informaci o zaregistrované platbě obdržíte následující den zasláním SMS na Váš mobil.

Měli byste vědět: Na co si dát pozor při výběru SMS půjčky? Přečtěte si článek, který píše o důležitých aspektech při výběru půjček.

Některé společnosti při úhradě SMS půjčky včas, Vás zaregistrují do věrnostního programu. Výhodou věrnostního systému je, že můžete společnost požádat o prodloužení doby splatnosti půjčky. Podle zákona je možné půjčku prodloužit po dobu 3 měsíců.

SMS půjčka – jak ji splatit?

Půjčku můžete splácet i po částech, ale do termínu splatnosti musíte uhradit celou dlužnou částku, až tak můžete následně požádat společnost o novou půjčku.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..