Rychlá půjčka – SMS půjčka

Potřebujete peníze před výplatou? Ve schránce jste objevili šek na nečekanou platbu? Vyskytly se Vám nečekaně výdaje? Potřebujete peníze hned bez čekání, bez zbytečných papírování a čekáním na schvalovací proces? Řešením pro Vás je SMS půjčka.

Na trhu nabízí SMS půjčky více subjektů. SMS půjčka je dostupná, jednoduše se vyřizuje a je rychlá. Stačí být zaregistrován v nebankovní společnosti, která takový typ půjčky nabízí a zasláním SMS obdržíte peníze do několika minut, nejpozději však do 24 hodin peníze na účet.

Registraci je možné provést také zasláním SMS s požadovanými údaji jako jsou: jméno a příjmení, adresa trvalého pobytu, rodné číslo, číslo občanského průkazu a číslo účtu, na které chcete hotovost zaslat.

Rychlá půjčka je synonymem i pro SMS půjčku
kropekk_pl / Pixabay

SMS půjčka je výhodná, pokud potřebujete hotovost od 20 € do 350 € s krátkou dobou splacení, tedy do 15 dnů. Hotovost využitím SMS půjčky může získat každý od 18 -ti let, bez dokládání příjmu, bez ručitele, ať už zaměstnaní lidé nebo maminky na mateřské dovolené. Tyto typy půjček bývají označovány jako půjčky nebankovní.

Tip na článek:  Malá SMS půjčka

Jak uhradíte poskytnuté finance?

Den před splatností obdržíte od společnosti SMS s informací o splatnosti a výše dlužné částky, kterou je třeba uhradit. Informaci obdržíte i na e – mail.

Uhradit dlužnou částku můžete 3 způsoby, a to:

  •     Vkladem na účet společnosti
  •     bankovním převodem
  •     Vkladem do poštovní banky

Důležitým údajem, na který neopomenout je uvést variabilní symbol, aby společnost věděla Vaši platbu identifikovat. Informaci o zaregistrované platbě obdržíte následující den zasláním SMS na Váš mobil.

Měli byste vědět: Na co si dát pozor při výběru SMS půjčky? Přečtěte si článek, který píše o důležitých aspektech při výběru půjček.

Některé společnosti při úhradě SMS půjčky včas, Vás zaregistrují do věrnostního programu. Výhodou věrnostního systému je, že můžete společnost požádat o prodloužení doby splatnosti půjčky. Podle zákona je možné půjčku prodloužit po dobu 3 měsíců.

SMS půjčka – jak ji splatit?

Půjčku můžete splácet i po částech, ale do termínu splatnosti musíte uhradit celou dlužnou částku, až tak můžete následně požádat společnost o novou půjčku.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *